بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) –  به تکنیک هایی اشاره دارد که به شما کمک می کند رتبه وب سایت در ارگانیک (یا “طبیعی”) ترین حالت به نتایج جستجو برسانید، بنابراین وب سایت خود را بیشتر نمایان کنید به افرادی که به دنبال شما و محصولات شما هستند کمک کنید فقط شما را ببینند این مهارت لذت بخش است که از میان رقبا شما را انتخاب کنند . پس باید آنقدر خوب باشید که حتی انتخاب اول،دوم و حتی سوم شما باشید.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)،

اصطلاحی که برای توصیف همه استراتژی های بازاریابی برای جستجو در اینترنت استفاده می شود را SEM می گویند. SEM طبق معمول هر دو را فرایند بازاریابی را شامل می شود جستجوی ارگانیک و پولی، با جستجوی پولی، می‌توانید برای فهرست کردن وب‌سایت خود در  موتورهای  جستجو به طوری که وب سایت شما زمانی که شخصی یک مورد خاص را تایپ می کند نشان داده شود خب این بهترین نتایج را در برخواهد داشت.به عنوان مثال تبلیغات در گوگل یا دریافت لینک و بک لینک از سایتهای همسو..

 

تعرفه طراحی سایت و سئو

تفاوت کلمات و لیتهای اورگانیک و پولی

کلمه یا عبارت کلیدی لیست های ارگانیک و پولی هر دو در موتور جستجو ظاهر می شوند، اما در مکان های مختلف صفحه نمایش داده می شوند.بنابراین، چرا مهم است که وب سایت کسب و کار شما در موتورهای جستجو فهرست شود؟تنها در گوگل، بیش از ۶۹۴۰۰۰۰ جستجو در هر ثانیه انجام می شود.چند لحظه راجع به این واقعیت فکر کن. هر ثانیه که وب سایت شما در گوگل ایندکس نمی شود، شما به طور بالقوه صدها یا هزاران فرصت را از دست خواهید داد.

سفارش آنلاین طراحی سایت و سئو

کلیدواژه ها – تحقیق کنید و فرابگیرید که در سئو چطوری حرفه ای شوید؟
 1.  فهرستی از یک تا سه کلمه تهیه کنید عبارات مربوط به وب سایت شما
 2. . مترادف هایی را تولید کنید که ممکن است استفاده شوند توسط دانش آموزان بالقوه یا تجربه کاربران
 3. یک دایرکتوری از همه افراد ایجاد کنید، پروژه ها، ایده ها و شرکت ها به سایت شما متصل شوند.
 4. سایت فعلی خود را بررسی کرده و عبارات کلیدی فعلی را استخراج کنید.
 5. وب سایت های مرتبط با UWG و / یا سایت های رسانه ای برای دیدن از چه عباراتی استفاده می کنند
 6. تمام نام های برنامه، محصولات، و سایر خدمات ارائه شده را در تگها و متون استفاده کنید.
 7. کاربران خود را مچبور به جستجوی کلماتی کنید که شما میخواهید .آنها بالقوه هستند . باید فکر کنید چه چیزی را تایپ می کنند که شما را پیدا کنند.
 8. وب سایت های رقبای خود را بررسی کنید و ببینید از چه عبارات کلیدی استفاده می کنند.شبیه آنها تولید کنید نه دقیقا کلمات آنها را
 9. هر روز خود را و رقبا را خوب رسد کنید شما چه دارید که آنها ندارند یا بلعکس.
 10. در رابطه با مضمون سایت شما همیشه باید رد پایی از شما باشد …. خوب بک لینک ایجاد کنید.

تجربه کاربر در یاست و تاثیر آن بر سئو

کسی که از وب سایت شما بازدید کند، محتوای شما را بخواند و احتمالاً محصول یا خدمات شما را انتخاب و یا خرید کند.، می تواند به شدت توانایی وب سایت شما را برای رتبه بندی در موتورهای جستجو بهبود ببخشد و موتورها و مشتریان بالقوه شمارا پیدا کنید. در مورد جستجوی پولی چطور؟ بله، شما می‌توانید برای فهرست شدن وب‌سایت خود در آن هزینه پرداخت کنید. با این حال، اجرای کمپین های جستجوی پولی در موتورهای جستجو می تواند بسیار پرهزینه باشد و شما این را نمی دانید که، حدود ۸۸ درصد از کاربران در موتورهای موتورهای جستجو کاربران هرگز روی تبلیغات جستجوی پولی کلیک نمی کنند.

 

ساختار با اهمیت محتوا در سئوی صفحات سایت

 • ۱٫ URL ها:
  کوتاه نگه داشتن URL و توصیفی از محتوای شما باعث بهبود کاربر می شودتجربه کنید و منجر به خزیدن بهتر وب سایت شما توسط موتورهای جستجو شود. (در حال حاضر هیچ راهی برای تغییر URL در OpenText وجود ندارد)
 • ۲٫ زیر دامنه ها:
  یک زیر دامنه می تواند برای کاربران معتبرتر به نظر برسد و منطقی ارائه دهدانتخاب شامل کلمات کلیدی در URL. متأسفانه آنها این پتانسیل را دارندوقتی صحبت از ارزش اعتماد به میان می آید، به طور جداگانه از دامنه اصلی در نظر گرفته شود.
 • ۳٫ ناوبری:
  سفارش ناوبری خود به شیوه ای منطقی و مختصر به کاربر کمک می کند (آنهاسایت را برای استفاده آسان تر خواهد یافت) و موتورهای جستجو رتبه بندی بیشتری را بر اساس آن اعطا می کنند

چرا تبلیغات در گوگل نسبت به سئوی اورگانیک پیشنهاد نمی شود

تنها هدف یک موتور جستجو ارائه مطالب مرتبط به کاربران است.اطلاعات مفید، به نفع همه است (برای موتور جستجو،جستجوگر، و شما) برای اطمینان از اینکه وب سایت شما در جستجوی ارگانیک لیست شده است یا خیر، احتمالاً بهتر است فعلا از تبلیغات پولی دوری کنید .شما احساس می کنید که درک محکمی از SEO و آنچه برای رتبه بندی ارگانیک لازم است دارید.بهترین پیشنهاد تولید بهترین و هدفمند ترین محتوا است.

 

طراحی بد صفحه وب چیست؟ 

شش ویژگی مشترک وب سایت های بد وجود دارد. چیدمان نامرتب، منوی ناوبری پنهان، عدم تضاد رنگی، طراحی غیر پاسخگو، و حروف ناهماهنگ چند ویژگی بارز طراحی بد وب سایت هستند. با این حال، مشکل اصلی سایت هایی با طراحی ضعیف، عدم تمرکز بر کاربر است.

گوگل جایگزین دفترچه تلفن می شود

بازاریابی برون مرزی همانطور که می دانید دیگر مرده است. قبلاً اکثریت تبلیغات محلی بود. بودجه بازاریابی یک شرکت به صفحات زرد، روزنامه و رادیو اختصاص داده می شد. آگهی ها برای اینکه بتوانند هر کسب و کاری را به دست آورند، باید پیشنهادات خود را در قالب نشریات بیان می کردند و تبلیغات در چهره مشتری بالقوه شما شکل می گرفت البته بسیار ضعیف.

گوگل جایگزین همه چیز شد..

خب دیگه زمان به نفع مشتری شد اینترنت و گوگل جهان را به سمتی بردند که مصرف کنندگان اکنون کنترل را در دست دارند. برای مصرف کنندگان هرگز آسان تر نبوده است که تعداد زیادی از پیامهای  تبلیغاتی که هر روز می شنوند را تحمل کنند. از آنجایی که دیگر نمی توانید با بازاریابی برونگرا توجه آنها را جلب کنید، باید رویکرد خود را تغییر دهید ،زمانی شما مشتری خود را دارید که مخاطبان اینترنت،گوگل و سایتها را دنبال می کنند .که در حال حاضر این امکان فراهم شده.

و نهایتا گوگل جایگزین شد.

دیگر به راحتی می توانیدهر آنچه که به دنبال آن هستید پیدا کنید ،آخرین باری که از دفترچه تلفن استفاده کردید کی بود؟ گوگل کارش همین است همه چیز را پیدا میکند و به مخاطبی که به دنبالش می گردد نمایش می دهد . آدر،تلفن،سایت یا هر اطلاعات دیگری در دسترس است . توجه باشید اطلاعات شما هم بخشی از این داده ها است به شرطی که بدانید از محتوا و ابزارهای روز به چه شکل استفاده کنید.اگر وب سایت شما برای نمایش ایندکس و بهینه سازی آماده نشده است کلمات کلیدی و عباراتی که جستجو های مرتبط با کلمات کلیدی شما،  ترافیک بالقوه مشتریان  را به سمت رقبای شما سوق میدهد.
قوانین متن در محتوای سئو شده
 • ۱متن لنگر
  متن واقعی در یک پیوند قرار داده شده است. اگر متن غنی از کلمات کلیدی باشد، کار بیشتری انجام خواهد داد
  رتبه شما در موتورهای جستجو ارتقاء میابد .
 • ۲٫ عنوان برچسب ها:
  این تگ ها برای نشان دادن سلسله مراتب عنوان در صفحه وب طراحی شده اند.موتورهای جستجو ترجیح کمی برای کلمات کلیدی ظاهر شده در عنوان نشان می دهند. بهتر از از آنها در متون کلی استفاده کنید.
 • ۳٫ کلمات کلیدی محتوا:برچسب ها
  یکی از مهم ترین روش های سئو صفحه. هنگامی که یک کلمه ای را جستجو می کند، هر چه یک کلمه کلیدی (یا عبارت) مرتبط تر با پرس و جو باشد، بالاتر و بهتر دیده می شود و رتبه بندی صفحه وب در نتایج موتور جستجو را افزایش می دهد.

پلهای ارتباطی برای مشاوره و خرید

سفارش طراحی سایت  |  پشتیبانی و مشاوره  |  شرکت در دوره های آموزشی

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

شماره های تماس جهت مشاوره

۰۸۱۹۱۰۱۰۲۳۰  |  ۰۸۱۹۱۰۱۳۱۶۰  |  ۰۹۱۲۰۲۱۵۵۹۰  | ۰۸۱۳۴۲۹۶۰۶۷

 

5/5 - (14 امتیاز)
طراحی سایت همدان
قیمت طراحی سایت در همدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

keyboard_arrow_up